KitapEki
    Köprüde Buluşmalar 2021 'Work in Progress' Başvuruları Başladı • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

Köprüde Buluşmalar 2021 ‘Work in Progress’ Başvuruları Başladı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen Köprüde Buluşmalar 2021 “Work in Progress” başvuruları başladı.

Bu yıl 7-9 Nisan’da çevrimiçi olarak düzenlenecek etkinliğe 17 Şubat’a kadar başvurulabilecek.

Work in Progress’e seçilen filmlerin yönetmen ve yapımcıları atölye öncesi sunum teknikleri, dağıtım ve pazarlama üzerine bir çalışma yapacak.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

Atölye sırasında filmlerin yönetmen ve yapımcıları yalnızca profesyonellere açık özel sunumlar yapacak ve atölye sonunda uluslararası jüri tarafından ödül almaya hak kazanan filmler belirlenecek.

4 AYRI DALDA ÖDÜL

Film yapımcıları “30 bin TL Anadolu Efes Ödülü”, “Cine Chromatix Post-prodüksiyon Ödülü”, “Başka Sinema Ödülü”, “Daire Creative Görsel Tasarım Ödülü” dallarında yarışacak.

Work in Progress, Türkiye’den post-prodüksiyon aşamasındaki uzun metraj filmlerin ve belgesellerin ilk uluslararası sunumlarını yaparken aynı zamanda filmlerin tamamlanmasına destek olmayı amaçlıyor.

Köprüde Buluşmalar 16’ncı yılında Türkiye’den ve komşu ülkelerden yapımcı, yönetmen ve senaristleri uluslararası sinema profesyonelleriyle buluşturmaya devam ediyor.

AA

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Güncel Fransız Sinemasından Örnekler My French Film Festivali’nde

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *