Levent Tülek İlk Öykü Kitabı Pitbull’un İlk Söyleşisi İçin Nail Kitabevi’nde!

Sevilen oyuncu Levent Tülek, hep kitap aracılığıyla okurlara ulaştırdığı ilk öykü kitabı Pitbull’un ilk söyleşisini 23 Eylül Cumartesi günü 14.00’te Kuzguncuk Nail Kitabevi’nde gerçekleştirecek.

Pitbull, tiyatro ve edebiyat üzerine gerçekleşecek olan “Kelimeler: Sahnede mi, sayfada mı?” başlıklı söyleşinin ardından Tülek, okurları için kitaplarını da imzalayacak.

Levent Tülek’in ilk öykü kitabı Pitbull, hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak. Pitbull’da; Levent Tülek’in fantastik öğelerle bezediği öyküler, gerçeküstünün sınırlarını aşan çağımızı yansıtıyor aslında, yalnızlığımızı vuruyor yüzümüze. Ve böylece Tülek, bu kitapla kendi hayal gücüne okurunun hayal gücünü katıp yepyeni bir okuma keyfi sunuyor.

Sevilen oyuncu, kitabının raflara çıkmasının hemen ardından, Nail Kitabevi’nin Kuzguncuk Edebiyat Buluşmaları kapsamında edebiyatseverlerle buluşacak. Levent Tülek’in Pitbull, tiyatro ve edebiyat üzerine gerçekleştireceği “Kelimeler: Sahnede mi, sayfada mı?” başlıklı söyleşisi 23 Eylül 2017, Cumartesi günü saat 14.00’te Kuzguncuk’ta bulunan Nail Kitabevi’nde gerçekleşecek. Söyleşinin ardından Tülek okurların kitaplarını da imzalayacak.

Adres: İcadiye Cad. No: 32 Kuzguncuk/İstanbul

Tel: 0 216 391 10 70

PİTBULL HAKKINDA

Pitbull’un sayfaları arasında kâh duygusal bir robot, kâh bir çakal dolaşıyor. Gölgeler kaplıyor bazı semtleri. Sessizce ağlıyor yaşlanmış, unutulmuş bir aktris. Bir de bakıyorsunuz, çocukların şaşkın bakışları altında bir Pamuk Prenses uçuyor. Camda kendi yansımasını görünce çirkinliği karşısında dehşete düşüyor öfkeli, öyle böyle değil çok öfkeli bir köpek…

LEVENT TÜLEK HAKKINDA

Levent Tülek 1964’te doğdu. Kısa sürelerle İstanbul Üniversitesi’nde Sosyal Antropoloji, Mimar Sinan Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinde okuduktan sonra, tamamen tiyatro çalışmalarına ağırlık verdi. Hadi Çaman Yeditepe Oyuncuları, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu, Tiyatrokare, Bakırköy Belediye Tiyatroları, Sahne Beşiktaş gibi tiyatrolarda oyuncu, yazar ve yönetmen olarak çalıştı. Birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol aldı. TRT radyosunda Arkası Yarın ve Radyo Tiyatrosu metinleri yazdı, yönetti ve seslendirdi. 1986’da İstanbul Belediyesi’nin düzenlendiği “Güzel İstanbul” temalı öykü yarışmasında ikincilik ödülü aldı. 2007’de Lümpen Sözlüğü, 2008’de ise Klişeler Kitabı adlı kitapları yayımlandı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Zeynep Cemali Öykü Yarışması 2017 kazananları belli oldu!

Read Next

Ölüler Nasıl Düşler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *