Mad Men dizisinin yaratıcısından sıra dışı bir roman: Her Şey Kızım İçin

Mad Men dizisinin yaratıcısı Matthew Weiner’dan, sıradan tutkuların sıra dışı sonuçları üstüne etkileyici bir roman.  Her Şey Kızım İçin, sevdiklerimizi korumak için ne kadar ileri gidebileceğimizin etkili bir anlatımı.

Mark ve Karen Breakstone çifti hayalini kurdukları, varlık ve mutluluk dolu bir hayata kavuşmuşlardı. Güzel ve sıra dışı kızları Heather da bu tatlı fotoğrafın en iyi tamamlayıcısıydı. Yine de kendilerini zirveye ulaşmış gibi hissetmiyorlardı.

Aile içi çalkantılar, ergenlik sorunları ve karı koca gerilimi, bir türlü kurtulamadıkları can sıkıcı gölgelerden bazılarıydı… Bir gün üst komşularının evinde başlayan inşaat, kurdukları güvenli aile ortamını temelinden sarsacak, başta kızları Heather olmak üzere sahip oldukları bütün güzellikleri tehdit edecekti.

Matthew Weiner Kimdir?

Wesleyan Üniversitesi’nden mezun oldu, Güney California Üniversitesi’nde sinema üzerine mastır yaptı. “The Sopranos” dizisinin yazarları arasında yer aldı. Kült dizi “Mad Men”in yaratıcısı olan Weiner evli ve dört çocuk babası. Her Şey Kızım İçin, yazarın ilk romanı.

  • Her Şey Kızım İçin
  • Yazar: Matthew Weiner
  • Baskı Yılı: 2018
  • Sayfa Sayısı: 132 Sayfa
  • Yayınevi: Doğan Kitap
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Her gün kaybolan yüzlerce insanın gittiği bir yer: Başkabiryer

Read Next

Netflix, Geceyarısı Çocukları kitabını uyarlayacak

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *