Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram
Responsive banner image
 

Martıların sesine kulak ver: Martı’nın Deniz Feneri

0

Gamze Pat, Doğan Egmont’tan yayınlanan heyecan dolu yeni kitabı Martı’nın Deniz Feneri’nde doğa sevgisi ve yardımlaşma üzerine bir hikâye ile okurlarının karşısına çıkıyor.

“Biliyorum, çoğunuz bu anlattıklarıma inanmayacaksınız. Ama bana inansanız da inanmasanız da olar hala oradalar…”

Martı, diğer adıyla Batu bir deniz fenerinde yaşıyor. Takma adı Martı olabilir ama aslında o sürekli odasına girip eşyalarını aşıran martıyla o kadar da iyi geçinemiyor. Ta ki deniz kabuğu toplamak için sahile indiği o güne dek…

Genç kuşağın en üretken yazarlarından Gamze Pat, Doğan Egmont’tan yayınlanan heyecan dolu yeni kitabı Martı’nın Deniz Feneri’nde doğa sevgisi ve yardımlaşma üzerine bir hikâye ile okurlarının karşısına çıkıyor.

Sahilde bulduğu gizemli şişe ve içinden çıkan parıltılı harita ile ne yapacağını bilemeyen Martı’nın gece yarısı penceresini tıklatan davetsiz misafirin çağrısına kulak vermesiyle macera başlıyor. Deniz fenerinden çıkıp serüvene mi atılacak yoksa pencerelerini sıkı sıkı kapatıp bu çağrıya kulak mı tıkayacak derken Batu’nun kendini içinde bulduğu serüven, okurları için de unutulmaz bir öyküye dönüşüyor.

  • Martı’nın Deniz Feneri
  • Yazar: Gamze Pat
  • Türü: Roman, 12+ yaş
  • Baskı Yılı: Ağustos 2019
  • Yayınevi: Doğan Egmont

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Cevap Yazın

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *