Martıların sesine kulak ver: Martı’nın Deniz Feneri

Gamze Pat, Doğan Egmont’tan yayınlanan heyecan dolu yeni kitabı Martı’nın Deniz Feneri’nde doğa sevgisi ve yardımlaşma üzerine bir hikâye ile okurlarının karşısına çıkıyor.

“Biliyorum, çoğunuz bu anlattıklarıma inanmayacaksınız. Ama bana inansanız da inanmasanız da olar hala oradalar…”

Martı, diğer adıyla Batu bir deniz fenerinde yaşıyor. Takma adı Martı olabilir ama aslında o sürekli odasına girip eşyalarını aşıran martıyla o kadar da iyi geçinemiyor. Ta ki deniz kabuğu toplamak için sahile indiği o güne dek…

TİMAŞ
TİMAŞ

Genç kuşağın en üretken yazarlarından Gamze Pat, Doğan Egmont’tan yayınlanan heyecan dolu yeni kitabı Martı’nın Deniz Feneri’nde doğa sevgisi ve yardımlaşma üzerine bir hikâye ile okurlarının karşısına çıkıyor.

Sahilde bulduğu gizemli şişe ve içinden çıkan parıltılı harita ile ne yapacağını bilemeyen Martı’nın gece yarısı penceresini tıklatan davetsiz misafirin çağrısına kulak vermesiyle macera başlıyor. Deniz fenerinden çıkıp serüvene mi atılacak yoksa pencerelerini sıkı sıkı kapatıp bu çağrıya kulak mı tıkayacak derken Batu’nun kendini içinde bulduğu serüven, okurları için de unutulmaz bir öyküye dönüşüyor.

  • Martı’nın Deniz Feneri
  • Yazar: Gamze Pat
  • Türü: Roman, 12+ yaş
  • Baskı Yılı: Ağustos 2019
  • Yayınevi: Doğan Egmont

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ahmet Ümit yeni kitabını imzalıyor: Aşkımız Eski Bir Roman

Read Next

Onur Ünlü’den sert, heyecanlı, müthiş bir ilk roman

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram