Marvel Studios: Scarlet Johansson'un rol alacağı yeni film geliyor • Kitap Eki  
TUDEM
 

Marvel Studios: Scarlet Johansson’un rol alacağı yeni film geliyor

 
TİMAŞ
Ayrıntı Yayınları

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, oyuncu Scarlett Johansson’ın yeni bir Marvel yapımında yer alacağını belirterek, “Scarlett’le şu an gizli bir Marvel projesi üzerinde çalışıyoruz.” dedi.

Perşembe gecesi düzenlenen ‘American Cinematheque’ galasına katılan oyuncu Scarlett Johansson, bu yaz Disney’e açtığı ve ekim ayında sonlandırdığı davayı anlattı. Oyuncu, dava sürecinin kendisi için ne kadar stresli olduğundan bahsederken, Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ise Johansson’ın “Black Widow” dışında yeni bir Marvel yapımında yer alacağını duyurdu.

“Black Widow olmayan bir Marvel projesi üzerinde çalışıyoruz”
WebTekno’nun Variety’den aktardığına göre, Disney’e “Black Widow” sözleşmesinin şartlarını ihlal ettiği için dava açan Johansson, büyük bir şirkete karşı durmanın ne kadar acayip bir his olduğundan ancak kendisi bu konuda ilk savaşı veren kişi olduğu için kimsenin bu konuda bu kadar uğraşması gerekmeyeceğinden bahsetti.

Ayrıntı Yayınları
Günışığı Kitaplığı

Marvel Studios başkanı Kevin Feige de sonradan katıldığı açıklamalarda, Johansson’ın yer alacağı yeni Marvel yapımını ”Scarlett’le şu an gizli ve Black Widow olmayan bir Marvel projesi üzerinde çalışıyoruz” diyerek duyurdu. Henüz projeye dair hiçbir detay verilmedi.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Peaky Blinders’ın final sezonunun çıkış tarihi belli oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *