Matthew Perry, ‘Friends’ Özel Bölümü Hakkında Konuştu

Korona virüsü nedeniyle neredeyse 1 yıl süren gecikmelerin ardından Friends özel bölüm çekimleri için hazırlıklar yeniden başladı.

90’lı yıllarda yayınlanan orijinal şovun yıldızlarından Matthew Perry’ye göre, gösterinin çekimlerine mart ayında başlanması ya da devam etmesi planlanıyor.

Beyazperde’nin aktardığına göre, dizinin özel bölümünün çekimlerinin, başlangıçta bu yılın mart ayında başlaması gerekiyordu. Ancak korona virüsü nedeniyle prodüksiyon durdu. Ardından WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer başkanı Bob Greenblatt, mayıs ayında, şirketin özel programının yaz sonunda tamamlanacağını umduğunu belirtse de çekimler yapılamadı.

Son çıkan haberlere göre, Burbank’taki Warner Bros. Studio lotunda bulunan orijinal Friends sahnesi Stage 24’te çekilmek istenen özel bölüm için hazırlıkların 2021 yılının başında başlaması ve çekimlerin mart ayında yapılması planlanıyor.

HBO’nun, 2004 yılında yayın hayatı sona eren dizinin yeni hakları için 400 milyon doların üzerinde ödeme yaptığı bildirildi. Ben Winston, Friends yürütücü yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane’le birlikte özel bölümün yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Beethoven, Eserleri İle Anılıyor

Read Next

İstanbul Film Festivali’nin Çevrimiçi Film Gösterimleri Kasım Seçkisiyle Devam Ediyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram