Meryl Streep’li ‘Let Them All Talk’ Filminden İlk Fragman

Steven Soderbergh’in “Let Them All Talk” filminden ilk fragman yayınlandı. Meryl Streep’in başrolünü üstlendiği film, 10 Aralık’ta HBO Max’te izleyici ile buluşacak.

FilmLoverss’ın IndieWire’dan aktardığı habere göre, Warner Media’nın mayıs ayında yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu HBO Max için haklarını satın aldığı ilk film olan Steven Soderbergh imzalı Let Them All Talk, önümüzdeki ay izleyici ile buluşacak.

Soderbergh’in yeni filmin başrollerinde usta oyuncu Meryl Streep ve “Humans”, “Captain Marvel”, “Crazy Rich Asians” gibi yapımlarla dikkat çeken Gemma Chan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Streep ve Chan’e iki Oscar ödüllü usta oyuncu Dianne Wiest, son olarak “Murphy Brown” dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Candice Bergen ve “Yaşamın Kıyısında”, “Uğur Böceği” gibi filmlerle adından söz ettiren Lucas Hedges eşlik ediyor.

Soderbergh’in komedi türündeki yeni filminin senaryosunu, kısa öyküleriyle tanınan ödüllü yazar Deborah Eisenberg kaleme aldı. Filmde Streep, biraz eğlenmek ve eski yaraları sarmak için eski arkadaşlarıyla (Wiest, Bergen) birlikte bir yolcu gemisiyle seyahate çıkan başarılı bir yazarı canlandırıyor. Başarılı yazara bu seyahatte eşlik eden genç yeğeni (Hedges), kısa süre içinde başarılı bir yazar temsilcisi (Chan) ile yakınlaşmaya başlıyor.

Daha önce iPhone ile film çeken ve her daim yeni teknikler kullanmaya açık olan Soderbergh’in yeni filmini de oldukça sınırlı imkânlarla çektiği, filmde ses ekipmanları dışında alışıldık film ekipmanlarının çoğunun kullanılmadığı, Soderbergh’in çoğu zaman eline kamerasını alıp bir tekerlekli sandalyede aksiyonu takip ettiği belirtiliyor. Öte yandan filmin senaryosunun da sadece olayları temel hatları ile anlattığı, geri kalanını sette oyuncuların doğaçlama yaparak tamamladığı ifade ediliyor.

“Raised by Wolves” ile dizi alanında ilk kayda değer yapımını izleyicilerin beğenisine sunan HBO Max, “Let Them All Talk” ile orijinal film olarak da ilk dikkat çekici işlerinden birine imza atmış olacak. Platformda daha önce Seth Rogen’ın “An American Pickle” ve Robert Zemeckis’in “The Witches” filmleri izleyici ile buluştu.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

İstanbul Film Festivali’nin Çevrimiçi Film Gösterimleri Kasım Seçkisiyle Devam Ediyor

Read Next

10. Malatya Uluslararası Film Festivali ‘Cinsiyetsiz Ödül’ Kararına Tepkilerin Ardından İptal Edildi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram