Nazlı Gürkaş’tan seyahat sanatının hayat kurtaran inceliklerine dair bir söyleşi!

Seyahati sanat olarak gören Nazlı Gürkaş, hep kitap ve istos yayın işbirliğiyle düzenlenen söyleşide edebiyatseverlerle buluşacak. 28 Haziran Perşembe akşamı gerçekleşecek söyleşide Gürkaş, hem seyahat sanatının hayat kurtaran inceliklerini hem de Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan kitabının yazım sürecini okurlarıyla paylaşacak.

Nazlı Gürkaş’ın kaleme aldığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyenlerin yol arkadaşı oluyor. hep kitap’ın yayımladığı ilk seyahat kitabı olma özelliği de taşıyan Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, geçtiğimiz ay hep kitap logosuyla yayımlandı.

TİMAŞ
TİMAŞ

Kalabalıklardan uzakta, ağaçlara sarılabileceğiniz, masmavi suların içinde tüm stresinizi unutturacak, sizi herkesin geçmediği yollardan geçirecek bir kitap belki. Okudukça içinizi ısıtacak, fotoğraflarıyla büyüleyecek, coşkusuyla aylardır ertelediğiniz tatil planlarınızı gerçekleştirme gücü verecek bir kitap…  İşte seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın yazdığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan tam da aradığınız yol arkadaşı! Cebinizi yakmayacak bol mavili-yeşilli bir rota çizmek, Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek istiyorsanız; “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyorsanız çantanızda bu kitap olmadan yola çıkmayın.

hep kitap ve istos yayın işbirliğiyle düzenlenen söyleşi, 28 Haziran Perşembe akşamı saat 19.00’da istos kafe & kitabevi’nde herkesin katılımına açık olarak gerçekleşecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yapı Kredi Kültür Sanat’tan yeni bir sergi
; “İntihal mi? Hal mi?”

Read Next

Orhan Kemal Öykü Ödülü’nün kazananı Mehmet Fırat Pürselim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram