KitapEki
    Netflix, Ezel Akay imzalı 9 Kere Leyla Filminin Fragmanını Paylaştı • Kitap Eki
 
TUDEM
 
DESTEK

Netflix, Ezel Akay imzalı 9 Kere Leyla Filminin Fragmanını Paylaştı

9 Kere Leyla Netflix’te ilk tanıtımı yapıldı. Eğlenceli ve komik sahnelere ev sahipliği yapan filmin oyuncu kadrosunda göz dolduruyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in yer aldığı filmde Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimlerde bulunuyor.

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un yer aldığı 9 Kere Leyla, 4 Aralıkta Netflix’te gösterilmeye başlanacak.

Resmi fragmanı paylaşılan filmin konusu şöyle:

 
KitapEki
Say Yayıncılık

“Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındakiengelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanınen iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir.Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.”

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

KURTULUŞ YOK TEK BAŞINA!

Read Next

Patti Smith’in Kaleminden ‘Maymun Yılı’

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *