Netflix, Mark Millar’ın hikayelerini dizi ve filmlere uyarlamaya hazırlanıyor

Netflix, Mark Millar’ın hikayelerini konu alan bir dizi yapımı hayata geçireceğini duyurdu.

Netflix, geçtiğimiz yıl Millar’ın şirketi Millarworld’u satın almasından bu yana Mark ve Lucy Millar ile yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Bu projeler arasında Netflix’in ilk çizgi romanı olarak piyasaya sürülen ve son yirmi yılın en çok satan çizgi romanı olan The Magic Order da yer alıyor.

Mark Millar: “Ben ve eşim Lucy 11 aydır Netflix’le çalışıyoruz ve hayalini kurduğumuz bir deneyim yaşıyoruz. Çalışmalarımızın birkaç yılda bir filmlere konu olduğunu görmek her zaman heyecan verici ancak hepsinin bir anda ve böylesine yetenekli isimlerle gerçekleştiğini görmek bizim için inanılmaz bir duygu. Son 18 ay boyunca hayran mailleri gönderdiğim senarist ve yönetmenlerle çalışma fırsatı buldum. Bugüne kadar çalıştığım en yaratıcı ortam. Her sabah bilgisayarımı açmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Filmler arasında Lindsey Beer tarafından kaleme alınacak Empress, Ted Melfi imzasıyla Huck ve senaryosunu Michael Bacall’un üstleneceği Sharkey The Bounty Hunter yer alıyor. Diziler arasında ise Steven S. DeKnight’ın yazdığı Jupiter’s Legacy ve American Jesus’un çok dilli bir versiyonu yer alıyor.

Netflix, Freud’un gençliğini anlatacak bir diziyle geliyor adlı haber içeriğini okumak için TIKLAYINIZ.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Richard Yates’in en iyi romanı: Mutluluk Fotoğrafı

Read Next

1929 ekonomik krizinin toplumsal yaşama etkisi: Mildred Pierce

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *