TUDEM
 
TUDEM

Netflix, Nisan Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Faba Kahve

Yeni tip Koronavirüs (Covid–19) nedeniyle insanlar evde vakit geçiriyor. En çok tercih edilen çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, nisan ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı.

İşte nisan ayı listesi:

♦ ‘Nailed It!’ adlı yemek yarışmasının 4’üncü sezonu 1 Nisan’da yayında olacak.

 
KitapEki
KitapEki

♦ Netflix’in en çok izlenilen dizilerinden biri olan ‘La Casa de Papel’in 4’üncü sezonu 3 Nisan’da yayında olacak.

♦ ‘Brews Brothers’, yeni bir Netflix komedi klasiği. 8 bölümden oluşacak ve 10 Nisan’da yayınlanacak dizi, iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor.

♦ ‘La casa de las Flores’, Meksika’da yaşayan zengin bir ailenin hayatının konu alıyor. Dizinin üçüncü sezonu 23 Nisan’da yayında olacak.

♦ Eşinin ölümünün ardından yas tutmaya devam eden Tony’nin hayatını konu alan ‘After Life’, 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

♦ Gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkan ‘Sergio’, Bağdat’taki bir diplomatın hikayesini konu alıyor. Sergio, 17 Nisan’da yayında olacak.

♦ Amerikalı yazar Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan animasyon filmi ‘Willoughby Ailesi’, 22 Nisan’da yayında olacak. Film, ebeveynleri tarafından terk edilen ve modern bir aile olmak isteyen Willoughby kardeşlerin hikayesini konu alıyor.

♦ Tyler Rake isimli bir paralı askerin hikayesini konu alan ‘Extraction’, 24 Nisan’da yayında olacak. Aksiyon filminde Rake, bir suç örgütünün kaçırdığı oğlunu kurtarma görevini üstleniyor.

♦ National Geographic Channel’ın belgesellerinden biri olan ‘Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi’, 22 Nisan’da son sezonu ile Netflix’teki yerini alacak. Bu sezonda Freeman, çeşitli kültürleri ve dinleri araştıracak.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Müzisyen Manu Dibango Koronavirüsten Öldü

Read Next

Defter ve Metis Arşivlerini Açtı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *