Nick Cave’den Yeni Albüm Müjdesi

Devam eden salgın nedeniyle hem 2020 hem de 2021 tur tarihlerini iptal etmek zorunda kalan Nick Cave, zamanını yeni bir albüm kaydederek değerlendireceğini açıkladı.

Cave, hayranlarıyla sık sık iletişime geçtiği web sitesi üzerinden turun iptal haberlerinden dolayı duyduğu üzüntüyü ifade eden bir hayranına yanıt verirken bazı sürpriz haberleri de paylaştı.

Avustralyalı müzisyen, ilk önce hurdaya çıkarılan konserlere isyan edip “Pandemi ilk ortaya çıktığında ve Avrupa turnesini ertelemek zorunda kaldığımızda, durumu değerlendirme ve hayatımda gerçekte ne yapmak istediğimi görme fırsatı bir anda ortaya çıktı. Bu süreç boyunca en çok özlediğim şeyin canlı performans olduğunu fark ettim. Konserler için iptal kararı almak bütün grup için yıkıcı oldu ama yaratıcılığımızı bir şekilde korumak ve dönüştürmek zorundaydık” açıklamasını yaptı.

Geleceğin devam eden “öngörülemezliğini” kabul ettiğini paylaşan Nick Cave, bu süreci yeni bir albüm yaparak geçireceklerini ve bu albümün herkese hediye olacağını da açıkladı.

Albümün detaylarıyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Kaynak: play tuşu

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Zorlu PSM’de Mark Eliyahu Online Konseri

Read Next

Zülfü Livaneli’nin ‘Mutluluk’ Romanı Yeni Baskısıyla Raflarda

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *