‘No Time to Die’ Zamana Yenildi: Yeniden Çekimler Gündemde

Geçen yıl mart ayında gösterime girmesi gerekirken dört kez ertelenen Daniel Craig’in başrolünde oynadığı, “No Time to Die” zamana yenildi. Filmde sporsorluklar için kullanılan teknolojik ürünlerin tarihinin eskimesi, bazı sahnelerin yeniden çekimini gündeme getirdi.

Pandemi nedeniyle sürekli gösterim tarihi ertelenen “No Time to Die” filmindeki ürün yerleştirme sahneleri, zamana yenildi.

NTV’nin Daily Mail’den aktardığı habere göre, MI6 ajanının filmde kullandığı teknolojik aletlerin modası geçti bile.

İçeriden bir kaynak The Sun’a yaptığı açıklamada “Bu tip detaylar ve araçlar her zaman gizli tutulur ancak herkes bilir ki James Bond her zaman en son model ürünleri taşır. Filmdeki Daniel Craig ve diğer tüm oyuncular uzun süredir piyasada olan ürünleri kullanıyor. Bu anlaşmaların asıl amacı bu değil. Bu bazı sahnelerin çok dikkatli bir şekilde düzenlenmesi ve güncellenmesi anlamına geliyor” dedi.

Teknolojik ürünlerin ve cep telefonlarının Nokia tarafından sağlandığı filmde birçok ürün sponsorlu. Aynı kaynak filmin yapımcılarının, bu aletlerin gözüktüğü sahneleri değiştirmeye istekli olduğunu söyledi.

Filmde sponsorluğu olduğu söylenen diğer markalar ise Omega, Adidas, ve Bollinger.

Serinin 25’inci filmi olan “No Time to Die”, Daniel Craig’in, 007 olarak görüleceği son film olacak. Geçtiğimiz günlerde açıklanan son gösterim tarihine göre film 8 Ekim 2021’e ertelendi.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Jane Fonda, 78. Altın Küre Ödülleri’nde Cecil B. DeMille Yaşam Boyu Başarı Ödülü Alacak

Read Next

Bahçelerin Güzelliğine Dair: En Güzel Bahçe

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *