NotaBene Yayınları’ndan 23 Nisan Özel İndirimi

Alternatif duruşuyla ve fark yaratan kitaplarıyla her yaştan okuyucuya hitap eden NotaBene Yayınları, 20-26 Nisan haftasında Anti-prensesler, Anti-kahramanlar ve Anti-klasikler başta olmak üzere tüm çocuk kitaplarında yüzde 50 indirim sunuyor.

Alternatif yayıncılığıyla öne çıkan, “Anti-prensesler”, “Anti-kahramanlar” ve “Anti-klasikler” serileriyle çocukların hayal dünyalarına dokunan NotaBene Yayınları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100’üncü yılına özel bir kampanya başlatıyor.

Aynı zamanda Dünya Kitap Günü de olan 23 Nisan’ı Kovid-19 salgını nedeniyle evlerinde kutlayacak çocuklar için 20-26 Nisan tarihlerinde notabene.com.tr’den satılan tüm çocuk kitapları yüzde 50 indirimli olacak.

Notabene Yayınları Hakkında
Kendini kolektif bir düşünsel mekân olarak tanımlayan NotaBene Yayınları 2010 yılında kurulmuştur. NotaBene’yi fevkalade önemli kılan şey, toplumsal muhalefetin düşünsel olarak köklü bir yenilenme ihtiyacına yanıt arayışıdır. Ayrıca bu toprakların yazarlarına öncelik tanımak, yeni çalışmaları, yeni yazarları elden geldiğince özendirmek, kolektif çalışmaları artırmak, muhalefetin gündemini düşünsel olarak beslemek de amaçları arasındadır. Bu arayış sadece kuramsal alanla sınırlı kalmayıp, güncel politikadan, edebiyata, sanata, çocuk kitaplarına dek yaşamın her alanını kapsama çabasını içermektedir. NotaBene’nin sadece yayın çizgisi değil, okurlarla kurduğu bağ da alternatif bir mecrada gelişmiştir. Yayın dünyasında giderek artan tekelleşmeye karşı, piyasa koşullarına teslim olmamak için NotaBene tarafından kurulan bir abonelik ağı ile, 2010’dan bu yana binlerce kişi NotaBene’ye abone olmuştur. Bu sayede NotaBene aboneleri sadece avantajlı koşullarda kitap edinmekle kalmayıp, bir yandan kuramsal/politik/edebi eser ve tartışmaları daha düzenli bir biçimde izleme olanağına kavuşurken, diğer yandan da alternatif bir yayın kurumunun oluşumuna destek vermiştir. NotaBene’nin okuyucularıyla birlikte çıktığı bu ortak yolculuk kendini her daim yenileyerek sürecektir.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

“BİRAZ DA BİZİM YAZARLARDAN OKUYALIM” DİYENLERE 19 KİTAP

Read Next

Peter Sellers Belgeseli Geliyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *