Ömür Özdemir’in İkinci Kitabı Yapamazsın Dediler Yapamadım

İlk kitabı “Fazla Şaapma”dan sonra Ömür Özdemir, ilk kitabındaki başarısına “Yapamazsın Dediler Yapamadım” ile devam ediyor. Oyuncu ve sosyal medya fenomeni kimliği ile tanınan Ömür Özdemir, beyaz perdeye yansıyan ilk kitabından sonra yeni kitabıyla yeniden okuyucunun karşısına çıkıyor. Samimi bir dil ile kaleme aldığı “Yapamazsın Dediler Yapamadım”, Ömür Özdemir’in hayatından birtakım anları okuyucuya sunuyor.

“Sonuç ahanda bu kitap”

Başından geçen kötü olayları kaleme alan Özdemir, ilk kitabı “Fazla Şaapma”nın film olmasının ardından hayatının güzelleşeceğini düşünürken Covid ile birlikte kendini yeniden bir kitap yazarken buluyor. Sinema sektörünün durma noktasına gelmesi ile hayalleri yarım kalan Özdemir, okuyucuya bir öğüt de veriyor; “Dediğimi yap, yaptığımı yapma…”

Psikoloğum kimseye anlatma dedi ben kitap yazdım

“Evet, psikoloğum kimseye anlatma demesine rağmen ben kitap yazdım tamam da, daha ne olabilir ki zaten yani, başıma daha ne gelebilir ki?

Dediğim her noktada başıma başka bahtsızlık, başka bir musibet geldi. Daha taşa çaput bağladığım için mi oluyor bunlar? Doğduğumda ezanı sol kulağıma mı okudunuz? Büyü yapıldıysa bu büyünün adı nedir? Kimin ahı tuttuysa ne olur beni affetsin.”

(Tanıtım Bülteninden)

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ünsüz Youtuberın Günlüğü – Cesaret Oyunu

Read Next

Netflix Türkiye’de bu hafta en çok izlenen dizi ve filmler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram