Oyuncu Kelly Preston Öldü

Sanatçı Kelly Preston, meme kanseri nedeniyle 57 yaşında öldü. Preston kendisi gibi oyuncu ve şarkıcı John Travolta’la evliydi. Haberi duyuran Travolta, “Güzel karım Kelly’nin iki yıllık meme kanseri savaşını kaybettiğini size bildiriyorum” dedi.

Oyuncu Kelly Preston, iki yıllık tedavi sürecinin sonunda meme kanseri nedeniyle öldü. Meme kanseri ile uzun süredir mücadele eden Preston, Pazar sabahı bu mücadeleyi kaybetti. Kocası John Travolta Instagram hesabı üzerinden bir mesaj paylaşarak ölümünü duyurdu.

‘CESUR BİR MÜCADELE VERDİ…’

Travolta yaptığı paylaşımda, “Çok ağır bir kalbimle, güzel karım Kelly’nin iki yıllık meme kanseri savaşını kaybettiğini size bildiriyorum. Birçoğunun sevgisi ve desteğiyle cesur bir mücadele verdi. Ailem ve ben sonsuza dek MD Anderson Kanser Merkezi’ndeki doktorlarına ve hemşirelerine, yardımcı olan tüm tıp merkezlerine ve onun yanında bulunan birçok arkadaşına ve sevdiklerine minnettar olacağız. Kelly’nin sevgisi ve hayatı her zaman hatırlanacak. Annelerini kaybeden çocuklarım için biraz zaman ayıracağım, bu yüzden bizden bir süre haber alamazsanız bizi affedin. Ama lütfen bunu bilin: İyileştiğimiz haftalar ve aylar boyunca sevginizi hissedeceğim. Sevgilerimle…” ifadelerini kullandı.(Duvar)

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Akasya Ağacındaki Umut

Read Next

Kovan’ Filmi İspanya’da Festivalde Yarışacak

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *