Paranormal Activity 7 Geliyor

Paranormal Activity 7 için çalışmalar başladı. William Eubank’in yönetmenliğini üstleneceği  filmin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler resmi olarak açıklandı.

William Eubank’in yönetmenliğini üstleneceği yeni Paranormal Activity’nin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler resmi olarak açıklandı.

Beyazperde’nin haberine göre, Paramount bünyesinde hayata geçirilecek olan Paranormal Activity filminin kadrosunda Emily Bader, Roland Buck III, Dan Lippert ve Henry Ayers-Brown yer alacak.

Yeni Paranormal Activity filmi, korku türündeki serinin yedinci filmi olarak karşımıza çıkacak. Freaky ve Happy Death Day filmleriyle başarı yakalayan Christopher Landon, filmi hayata geçirmek için Underwater ile tanınan yönetmen William Eubank ile birlikte çalışacak. Filmin oyuncuları arasında Emily Bader, Roland Buck III, Dan Lippert ve Henry Ayers-Brown yer alacak.

Paranormal Activity filmleri, minimal bütçelerine karşı devasa gişe hasılatları kazanmalarıyla ün kazanmış bulunuyor. 2007 yılında çekilen ve izleyici karşısına geçen ilk film, yalnızca 15 bin dolar bütçeye sahipti ve buna karşılık olarak 193 milyon dolar gelir elde ederek rekor kırdı. Seriye ait olan 6 film, Paramount Stüdyoları’na toplamda 890 milyon dolar hasılat kazandırdı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Calep Everett’in Ödüllü Çalışması Sayılar ve Türümüze Katkıları Raflarda

Read Next

Jay-Jay Johanson 2 Nisan’da Zorlu PSM Online’da

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *