Pazartesi Sendromuna Kitap Eki’yle Son Verin!

İyi bir haftaya başladığınızdan emin olabilirsiniz. Yapacağınız okumaları özenle seçtiğinizde bu haftadan oldukça keyif alacaksınız.

Kitap Eki olarak bugün keyif alacağınız içerikler hazırladık. Hazırladığımız içeriklerden notlar almaya başlayın. İş çıkışı kitabınızı alın ve güzel bir hafta olması için ilk adımınızı atın…

1. Mülteci çocuklar için seyyar kütüphane

Guardian’ın haberine göre, şu an araçta 1300 kitap bulunuyor. Gönüllüler ellerindeki bütün kitaplar minübüse sığmadığı için bir kısmını depoya kaldırmışlar. Kütüphane haftada ortalama 115 okura ulaşıyor.

 

2. Bir oturuşta okuyup bitirmek isteyeceğiniz 8 polisiye roman

Roman okumaya odaklanmış okur ise heyecanlı bir hikaye peşinde olabiliyor. Çoğu zaman soluksuz okuyacağımız kitaplara ihtiyaç duyabiliyoruz. Polisiye türü bu ihtiyacımızı karşılayacak kategorilerden bir tanesi.

Bir oturuşta okuyup bitirmek isteyeceğiniz 8 polisiye romanı sizler için derledik…

 

3. Herkesin Kendinden Bir Şeyler Bulabileceği 15 Öykü Kitabı

15 kitaplık seçkimizde her türden öykü bulabileceksiniz. Korkularınıza, hayallerinize dair öyküler… Hatta yaşamın kendisini anlatan öyküler bulacaksınız.

 

4. İmzalı Kitaplar; “Her Eve Bir Karakol”

Hasta yatağında bile çocukları düşünerek “İyi değilim, çok yorgunum. Tüm çocukları gözlerinden öpüyorum” diyen Muzaffer İzgü’ye acil şifalar dileriz..

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

William Shakespeare’in ölümsüz eseri Hamlet

Read Next

Araf’ta Kalan Kadının Hikâyesi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *