Peaky Blinders'ın Filmi Geliyor • Kitap Eki  
TUDEM
 

Peaky Blinders’ın Filmi Geliyor

 
TİMAŞ
Say Yayıncılık

Peaky Blinders’ın sinema filmi geliyor. Dizinin yaratıcısı Steven Knight, sinema filminin çekimlerinin 2023 yılında başlayacağını söyledi.

Yayın hayatına 2014’te başlayan Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight, BFI Londra Film Festivali’nde konuşma yaptığı bir panelde hem dizinin yeni sezonu hem de sinema filmine dair açıklamalarda bulundu.

Play Tuşu’nun haberine göre, Steven Knight, beş sezon boyunca izleyicilerle buluşan Peaky Blinders’ın sinema filminin çekimleri 2023 yılında başlayacağını belirtti. Serinin altıncı ve aynı zamanda final sezonu hakkında da konuşan Knight, Peaky Blinders’ın altıncı sezon çekimlerinin tamamlandığını ve sadece kurgu kısmının bitmesini beklediklerini söyledi.

Ayrıntı Yayınları
Günışığı Kitaplığı

28 Days Later…, Inception ve The Dark Knight gibi yapımlarda da karşımıza çıkan Cillian Murphy’nin Thomas Shelby karakterini canlandırdığı Peaky Blinders’ın oyuncu kadrosunda Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy, Finn Cole, Ian Peck, Natasha O’Keeffe, Harry Kirton ve Joe Cole gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yeni sezonu, kurgusu tamamlandıktan sonra 2022 yılının bahar aylarında yayınlanacak.

 

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Christopher Nolan’ın yeni filmi Oppenheimer’ın başrolünde Cillian Murphy olacak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *