Rekortmen Şarkıcı Billie Eilish Belgeselinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Billie Eilish belgeselinin yayın tarihi belli oldu: 2021 Şubat’ta izleyicilerle buluşacak.

Son yılların en popüler şarkıcılarından biri olan Billie Eilish’ın belgeseli için yayın tarihi açıklandı. Belgesel, dinlenme rekorları kıran ve Eilish’i Grammy rekortmeni yapan albümün çıkış hikayesini anlatıyor.

18 yaşındaki Amerikalı şarkıcının AppleTV+ ile yaptığı belgesel anlaşması sonucu R.J. Cutler’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, kendisinin bağlı olduğu plak şirketi Interscope Records işbirliğiyle hayata geçirildi.

2019’da çıkan, dinlenme rekorları kıran ve Grammy ödüllerinde gündem olan We All Fall Asleep, Where Do We Go? albümünün yapım sürecini anlatan belgesel için 2018’in Temmuz ayından beri çekim yapılıyor.

2020’nin sonunda yayınlanması planlanan belgeselin gösterimi ertelendi. The World’s A Little Blurry adlı belgeselin Şubat 2021’de Apple TV+’ta yayınlanacağı öğrenildi. Billie Eilish belgeselinin 25 milyon dolarlık bir bütçeyle hazırlandığı belirtildi.

GRAMMY TARİHİNE GEÇTİ

Ocak ayında düzenlenen 62. Grammy Ödülleri’nde en büyük dört ödülü birden kazanan ilk kadın ve en genç şarkıcı olarak tarihe geçen Eilish, beş Grammy ödülüyle törenden ayrılmıştı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

‘Grimm Masalları’, Shaun Tan’in Ellerinde ‘Masal Heykel’lere Dönüştü

Read Next

Hanzade Servi’den Okurunda Mektup Yazma İsteği Uyandıran Roman

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *