TUDEM
 
TUDEM

Ruben Östlund Yeni Filmi İçin Sete Dönüyor

Faba Kahve

İsveçli yönetmen Ruben Östlund, başrollerinde Woody Harrelson, Harris Dickinson ve Charlbi Dean’in olduğu yeni filmi The Triange of Sadness için eylül ayı içerisinde yeniden sete girmeye hazırlanıyor. Filmin çekimleri pandemiden ötürü bu yıl içerisinde iki kez ertelenmişti. 

Son filmi Kare (The Square) ile 2017 yılında Altın Palmiye’yi kazanan İsveçli yönetmen Ruben Östlund, başrollerinde Woody Harrelson, Harris Dickinson ve Charlbi Dean’in yer aldığı yeni filmi The Triange of Sadness için yeniden sete girmeye hazırlanıyor. Film çekimleri korona virüsü salgını nedeniyle iki kez ertelenmişti.

Altyazı’nın Screen Daily’den aktardığına göre, çekimlerinin bir kısmı Stockholm’deki bir stüdyoda, çoğunlukla da Yunanistan’da yapılacak olan film, ıssız bir adadaki bir grup zenginin hayatta kalma çabasını konu edinecek.  Östlund’un tamamen İngilizce çekeceği ilk filmi olacak The Triange of Sadness, aynı zamanda yönetmenin en büyük bütçeli filmi.

 
KitapEki
KitapEki

Son filmi Kare (The Square) ile 2017 yılında Altın Palmiye’yi kazanan, Cannes Film Festivali’nin gediklisi Östlund’un yeni filminin ilk olarak nerede gösterileceği pandemi nedeniyle hala belirsizliğini koruyor.

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

The Mandalorian’ın İkinci Sezonundan İlk Fragman

Read Next

48. İstanbul Müzik Festivali’nin Açılış Konseri Ücretsiz İzlenebilecek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *