Sadist Bir Seri Katilin Son Hedef’i

Sadist bir seri katil, gözüne kestirdiği Son Hedef’ini gözlüyor, bekliyor, istiyor… Ölü ya da diri! İrlandalı en iyi polisiye roman yazarlarından biri olan Arlene Hunt’ın kaleminden sürükleyici bir psikolojik gerilim daha: Son Hedef, 14 Temmuz’da hep kitap logosuyla raflarda! 

Öğretmen Jessie Conway silahlı bir okul saldırısından kurtulduktan sonra tüm gözler üstüne çevrildi. Ülkedeki bütün medya kuruluşları onun peşindeydi. Herkesin ilgi odağıydı. Tabii aralarında uzak durulması gereken kişiler de vardı.

Caleb Switch, sadist bir seri katil… O da tüm ilgisini Jessie’ye yöneltiyor. Bu usta avcı, peşine düştüğü kadınların onunla mücadele etmesini istiyor. Jessie hem güçlü hem korkusuz hem de hayatta kalmayı başarmış biri. Yani tam onun dişine göre! Ve şimdi avcının Son Hedef’i Jessie. Katil Jessie’ye adım adım yaklaşıyor. Peki Jessie ona karşı çıkıp kaçacak gücü kendinde bulabilecek mi? Yoksa boyun eğip Caleb’in Son Hedef’i mi olacak?

Meriç Keleş’in İngilizce aslından dilimize çevirdiği Son Hedef, 14 Temmuz’da hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

“Arlene Hunt son yıllarda o adalardan çıkan en iyi kadın polisiye roman yazarı olabilir.” – John Connolly

Arlene Hunt Kimdir?

Arlene Hunt, polisiye roman konusunda İrlanda’dan son yıllarda çıkan eşsiz bir yazar. Hikâyelerindeki karanlık taraf Dublin’in puslu yeraltı dünyasıyla çok iyi uyum sağlıyor. Yazmaya 27 yaşında başlayan Hunt’ın ilk romanı Vicious Circle idi. Ardından onu sırasıyla False Intentions, Black Sheep, Missing Presumed Dead, Undertow, Blood Money, The Chosen ve The Outsider takip etti. 2016’da yayımlanan Son Hedef, yazarın son romanı.

  • Son Hedef
  • Yazar: Arlene Hunt
  • Çeviri: Meriç Keleş
  • Türü: Gerilim
  • Baskı Yılı: Temmuz 2017
  • Sayfa Sayısı: 336 Sayfa
  • Yayınevi: Hep Kitap
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Hem Fantastik Hem De Heyecanlı Bir Macera

Read Next

Büyük sırlarla dolu küçük bir kasabada umutsuz bir arayış.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *