Sahaflar Kadıköy’de buluşuyor

Beyoğlu Sahaflar Derneği ve Kadıköy Belediyesi’nin işbirliğiyle düzenlenecek olan Sahaflar Festivali 9-17 Haziran tarihleri arasında Kadıköy’de gerçekleştirilecek.

Kadıköy başta olmak üzere İstanbul’un farklı semtlerinden kırk iki sahaf  9-17 Haziran 2018 tarihlerinde, Ali Suavi Sokak’ta bir araya gelecekler. Beyoğlu Sahaflar Derneği ile Kadıköy Belediyesi’nin işbirliğiyle düzenlenecek ve dokuz gün sürecek Kadıköy 1. sahaf Günleri’nde nadir bulunan kitap ve dergiler, imzalı kitaplar, birinci baskılar, her bütçeye uygun ikinci el kitaplar, eski belge evrak ve haritalar, Osmanlıca kitap ve mecmualar kitapseverlerle buluşacak.

Ayrıca, etkinlik boyunca üç sürekli sergi  ve her gün yapılacak edebiyat, tarih, kültür söyleşileriyle de sahaf günleri düzenlenecek. Kültür ve sanatın başkenti Kadıköy’de, geçmişten günümüze bir kültür köprüsü vazifesi gören sahaflar 10.00-22.00 saatleri arasında meraklılarını bekliyor.

Okuma önerisi!

Beni Asla Bırakma – Kazuo Ishiguro

Nalan Arman’ın incelemesi;
“İngilizce yazılmış en iyi 100 roman listesinden; Beni Asla Bırakma”
yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ

Beni Asla Bırakma‘da daire şeklinde bir zaman akışı var. Lirik ben Kath, olayları anlatmaya başladığında otuz bir yaşında ve on bir yıldır bakıcılık yapıyor, yani on bir yıldır bütün çocukluğunu birlikte geçirdiği arkadaşlarından ayrı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Umudun İçindeki Mutluluğu İzlemek

Read Next

Assos’ta Felsefe etkinliği bu yıl Marx’a adandı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *