Serafina ve Siyah Pelerin

Robert Beatty’nin 1 milyondan fazla satan ve New York Times Çoksatanlar listesinde 59 haftadan fazla kalan romanı şimdi Türkçede!

“Asla ormanın derinliklerine inme. Orada bir sürü tehlike saklı ve ruhunu ele geçirebilirler.”

Serafina hiçbir zaman babasının sözünden çıkıp Biltmore Evi’nin uzaklarına gitmemişti. Yaşadığı evin keşfedilecek bir sürü yeri vardı ama Serafina’nın kimse tarafından görülmemesi gerekiyordu. Yukarı katlarda yaşayan zenginlerden hiçbiri Serafina’nın varlığından haberdar değildi.

Fakat Biltmore Evi’nden çocuklar kaybolmaya başlamıştı ve sebebini bir tek Serafina biliyordu: Geceleri Biltmore’un koridorlarında siyah pelerinli bir adam dolanıyordu. Serafina, Siyah Pelerinli Adam’dan kıl payı kurtulduktan sonra Ev’in genç yeğeni Braeden Vanderbilt’le kafa kafaya verdi. Braeden ve Serafina, Siyah Pelerinli Adam’ın kim olduğunu bulmak zorundaydı… yoksa tek tek bütün çocuklar ortadan kaybolacaktı.

“Serafina’nın kendisini anlama süreci ve meçhul aile geçmişi ile gerçekten ürkütücü birkaç sahneyle bu roman inanılmaz bir gizemi temsil ediyor.” Publishers Weekly

“Tüyler ürpertici bu macera herkesin hoşuna gidecek.” Booklist

“Hikâye baştan sona gerilimle dolu ve aynı Siyah Pelerinli Adam’ın kurbanlarını kavradığı gibi,  okurlarını da kendine saracak.” School Library Journal

  • Serafina ve Siyah Pelerin
  • Yazar: Robert Beatty
  • Çeviri: Lale Günseli Bayır
  • Türü: Roman
  • Baskı Yılı: Haziran 2017
  • Sayfa Sayısı: 328 Sayfa
  • Yayınevi: Yabancı Yayınları
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Kadıköy Kitap Günleri’ne Mutlaka Gitmeniz İçin 9 Sebep

Read Next

Gezi ve Psikanaliz

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *