Serenay Sarıkaya ‘Bergen’ Olacak!

Serenay Sarıkaya ‘acıların kadını’ Bergen’in hayatını anlatacak olan sinema filminde başrolde oynayacak. Genç oyuncu güzelliği, sesi ve oyunculuğu ile alkış alıyor. Şimdi de sinema filminde hayranlarının karşısında olacak.

Serenay Sarıkaya Bergen olacak. Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya bu kez sinema filmi ile hayranlarının karşısında olacak. Serenay Sarıkaya, Alice müzikalindeki performansı ile alkış üstüne alkış alıyordu. Ayrıca şarkı söylemeyi çok seven Serenay Sarıkaya’nın sesi de otoriteler tarafından hayli beğeniliyor. Dinleyenler de genç kadının sesine hayran kalıyor.

Türkiye’nin son yıllarda parlayan genç yıldızlarından olan Serenay Sarıkaya, şimdi sinema filminde oynamaya hazırlanıyor. Serenay Sarıkaya Bergen olarak beyazperdeye gelecek. Arabesk müziğin kült isimlerinden Bergen’in hayatı sinema filmi oluyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Özel şan dersleri alıyor

Bergen filminde Serenay Sarıkaya başrolde oynayacak. Serenay Sarıkaya Bergen’i canlandıracak. Bergen rolü için Serenay Sarıkaya şan dersleri almaya başladı. Sesinin güzelliğiyle bilinen Sarıkaya, filmde Bergen’in Acıların Kadını, Sen Affetsen Ben Affetmem, Yıllar Affetmez gibi unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

“Acıların kadını” olarak bilinen Bergen’in hayatı sinema filmi oluyor. Serenay Sarıkaya Bergen rolü için özel bir hocadan şan dersleri almaya başladı.

28 yaşındaki Serenay Sarıkaya, Fi adlı dizide de rol almış, oyunculuğu ile tam not almıştı. Alice müzikali ile de sahnede iki sezondur seyirciden bol bol alkış alan Serena Sarıkaya şarkıcı Bergen’in hayatını konu alan filmde başrolü üstlenecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Gülce Başer’den Yeni Polisiye “Yanığı Bulmak”

Read Next

‘Nâzım Oratoryosu’ Japonya’da Japonca

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram