TUDEM
 
DESTEK

‘South Park’ Pandemi Özel Bölümüyle Ekranlara Dönüyor

Faba Kahve

Efsanevi dizi “South Park”, 24. sezonu öncesi yayımlanacak bir saatlik “pandemi özel” bölümüyle ekranlara dönüyor. 30 Eylül’de izleyiciyle buluşacak özel bölümden fragman yayımlandı.

FilmLoverss’ın  NME’den aktardığı habere göre, 24. sezonuna girecek olan “South Park”, yeni sezonunda 2020 yılının en büyük problemi olan koronavirüs salgınını işleyecek. Yeni yayımlanan fragmanında hayatımızı yeni bir döneme sokan pandeminin dizideki karakterler üzerindeki etkileri odak noktası olacak.

“The Pandemic Special” adlı özel bölümüyle bu ayın sonunda ekranlara geri dönen dizinin showrunner‘ları arasında yine Trey Parker ve Matt Stone bulunuyor. Özel bölüm için yayımlanan ilk fragmandan bölümün merkezinde Cartman ve Randy karakterlerinin yer alacağı anlaşılıyor. Randy’nin pandemi özel anonsuna yer verilirken Cartman’ın da okula geri dönmek ile ilgili problemi olduğu göze çarpıyor.

 
KitapEki
KitapEki

Özel bölüm 30 Eylül’de yayımlanacak

Cartman’ın “Bizi okula döndürmek için uğraşacaklar. Gerçekten o esarete geri dönmek mi istiyorsun?” diye şikâyet ettiği görülürken çocukların okula salgın önlemleri altında döndüğü görülüyor.

İlk olarak 13 Ağustos 1997 tarihinde yayınlanmaya başlayan “South Park”ın 23 sezonu bulunuyor. Dizi 30 Eylül’de 24. sezonu ile Comedy Central kanalında yayımlanmaya devam edecek.

“South Park”ın yeni bölümünün sinopsisi şu şekilde:

“Devam eden pandemi South Park sakinlerine zorluklar yaşatmaya devam ederken Randy Covid-19 salgınındaki rolünü kabul eder. Çocuklar mutlu bir şekilde okula döner ancak hiçbir şey eskiden bildikleri normal değildir; ne öğretmenleri ne evleri ne de Eric Cartman.”

Kitap Eki Dergisi

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

48. İstanbul Müzik Festivali’nin Açılış Konseri Ücretsiz İzlenebilecek

Read Next

Nobel Ödülü kazanan İlk Kadın Marie Curie’nin Hikayesi Beyazperdede

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *