Spider Man: No Way Home’dan Yeni Fragman!

Spider-Man: No Way Home’ filminden yeni fragman yayınlandı. Tom Holland ve Zendaya’nın başrollerinde yer aldığı film 17 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak.

İlk olarak ‘Captain America: Civil War’da izleyici karşısına çıkan, Marvel çizgiromanlarının en sevilen kahramanı ‘Spider-Man, Homecoming’ ile başlayan ve ‘Spider-Man: Far From Home’ ile devam eden seriyle izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Tom Holland’in başrolünde yer aldığı serinin üçüncü filmi ‘Spider-Man: No Way Home‘da Spider-Man’in kimliğinin ortaya çıkması sonucu Doctor Strange ile iş birliği yapması anlatılıyor.

Spider-Man: No Way Home, 2000’lerin başında izlediğimiz Spider-Man serisinde yer alan Doctor Octopus ve Andrew Garfield‘lı Spider-Man filmlerinde yer alan Electro gibi karakterlerin de hikâyede yer alacağının sinyallerini vermişti.

TİMAŞ
TİMAŞ

Yayınlanan ilk fragmanda Alfred Molina‘nın canlandırdığı Dr. Octopus’un yer almasıyla filmin paralel evrenleri iç içe geçireceği düşünceleri de kanıtlanmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda serinin ilk iki filminin yönetmeni Jon Watts bulunuyor. Filmin senaryosunu ise Chris McKenna kaleme alıyor. Film izleyiciyle 17 Aralık’ta sinemalarda buluşacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Hayvanların Kafasından Neler Geçiyor?

Read Next

”Tek Başıma Okuyorum!” Koleksiyonunun Son Üyesi: Süper Koşucu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram