'Stranger Things'in Yıldızından 4. Sezona Dair İpucu: 'En Karanlık Sezon Olacak' • Kitap Eki  
TUDEM
 

‘Stranger Things’in Yıldızından 4. Sezona Dair İpucu: ‘En Karanlık Sezon Olacak’

Ayrıntı Yayınları

Netflix’te yayımlanan ve platformun en çok izlenen dizileri arasında yer alan Stranger Things’in yıldızı Finn Wolfhard, dizinin merakla beklenen 4. sezonunun şu ana kadarki en “karanlık” sezon olacağını söyledi.

Cuma (12 Şubat) CBC Listen’a konuşan, Mike Wheeler karakterini canlandıran genç oyuncu, hayranların dizinin son sezonundan neler bekleyebileceğine dair ipuçları verdi.

NME’nin haberine göre Wolfhard şu ifadeleri kullandı:

 
KitapEki
Say Yayıncılık

“Her sezon daha karanlık hale geliyor. Üçüncü sezona dair de, ‘Bu şimdiye kadarki en karanlık sezon’ diye düşünmüştüm, patlayan fareler ve her şey… . Fakat 4. sezon gerçekten de şu ana kadar yapılmış en karanlık sezon.”

Independent Türkçe’nin aktardığına göre, oyuncu ayrıca şu ifadeleri ekledi:

“Her yıl güçleniyor, her yıl daha komik, karanlık ve üzücü bir hal alıyor. Bu yüzden insanların bunu görecek olması beni gerçekten heyecanlandırıyor.”

Wolfhard üretim sürecine dair de, “Çekimlere hâlâ devam ediyoruz. Covid yüzünden beklemeye almak zorundaydık fakat artık çekimlere geri döndük” diye belirtti. Birkaç hafta içinde sete döneceğini söyleyen oyuncu yeni sezonda “harika yeni karakterlerin” diziye dahil olacağını ekledi.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Arter’den Çevrimiçi ve Ücretsiz Yeni ve En Yeni Müzik Festivali

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *