Teoman Fasa Fiso’nun ilk imza gününde İzmir’de hayranlarıyla buluştu

Teoman’ın, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen “Fasa Fiso” imza gününe sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Teoman, hayatını ve çocukluğundan rock yıldızlığına uzanan yolculuğunu tüm açıklığıyla kaleme aldığı hep kitap logolu yeni kitabı FasaFiso’yu 15 Nisan Pazar günü TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı’nda imzaladı. FasaFiso’nun ilk imza gününde hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Teoman, anılarına şarkı sözlerinin ve röportajlardan alıntıların da eşlik ettiği kitabını imzalarken fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmadı.

TİMAŞ
TİMAŞ

Merakla beklenen kitap; Fasa Fiso

Şarkılarıyla rock müziğe damgasını vuran Teoman, merakla beklenen ve hep kitap logosuyla raflarda yerini alan FasaFiso için düzenlenen ilk imza gününde, İzmirli hayranlarıyla buluştu. Teoman’ın, TÜYAP 23. İzmir Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen imza gününe sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Bugüne dek hikâyelerini hep şarkılarıyla anlatan rock yıldızıTeoman, şimdiyse yaşamından küçük izleri, küçük anı parçalarını FasaFisoadlı kitabında bir araya getiriyor. Eğlenceli yanlarını da ortaya koyarak hayatını ve hayatımızı özetleyen Teoman, kulağımıza eğilip “O peşinden koştuklarımız var ya, o yaşadıklarımız, onlar hep”diyor o içimize işleyen sesiyle, “hep Fasa Fiso.”

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Bizans’ın Gizli Tarihi

Read Next

Yeni Gelen Dergisi’nin ikinci sayısı çıktı: “Mesleğimiz Umut Bizim”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram