Tess Gerritsen’den müthiş bir roman: İkiz Bedenler

Türkiyeli gerilim okurlarının çok sevdiği, birçok kitabı New York Times bestseller’ı olan Cerrah’ın yazarı Tess Gerritsen’den yine soluk soluğa, müthiş bir roman.

Rizzoli & Isles serisinin dördüncü kitabı olan İkiz Bedenler Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

Adli tabip Maura Isles’ın evinin önünde bulunan ceset dedektif Jane Rizzoli dahil herkesi hayrete düşürür. Bir kurşunla öldürülen kadın Maura’ya müthiş benzemektedir. DNA testi şaşırtıcı gerçeği doğrular: Ölen kadın gerçekten de Maura’nın ikiz kardeşidir.

Bu tuhaf cinayet, geçmişin karanlık sırlarını açığa çıkaracak rahatsız edici bir soruşturmayı başlatır. Maura şoke edici gerçekleri hazmetmeye çalışırken hiç tanımadığı annesine, ona hayat veren buz gibi, korkutucu kadına ulaşır. Verdiği hayatı geri alabilecek bir kadına…

“Tüyler ürpertici bir polisiye; okurun nefesini kesiyor.” —The Philadelphia Inquirer

Tess Gerritsen Kimdir?

ABD’nin San Diego kentinde doğdu. Stanford Üniversitesi’nde antropoloji konusunda lisans yaptı, California Üniversitesi’nden tıp diploması aldı. New York Times’ın çok satanlar listesine giren Hasat’la dünya çapında başarı kazandı. Yazarın Kemik Bahçesi, Mefisto Kulübü, Cerrah, Ruh Koleksiyoncusu, Buz Gibi Soğuk, Sessiz Kız, Kayıp Kızlar, Çırak, Günahkâr, Bir Sırrım Var adlı romanları ve Ucubeler adlı öyküsü Doğan Kitap tarafından yayımlandı ve büyük okur kitlelerine ulaştı.

  • İkiz Bedenler
  • Yazar: Tess Gerritsen
  • Çeviri: Özge Onan
  • Türü: Gerilim-Polisiye
  • Baskı Yılı: 2018
  • Sayfa Sayısı: 376 Sayfa
  • Yayınevi: Doğan Kitap
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Ayaküstü İzmir Lezzetleri

Read Next

Terry Pratchett’ın yeni kitabı ilk kez Türkçede: Asayiş Berkemal

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *