‘The Exorcist’ Filminin Devamı Geliyor

Korku klasiği “The Exorcist” filminin devamı çekilecek. Projenin arkasında yapımcı Jason Blum ve yönetmen David Gordon Green yer alıyor.

Türkiye’de “Şeytan” adıyla gösterime giren korku klasiği “The Exorcist” filminin devamı çekilecek. Devam filminin arkasında yer alan yapımcı Jason Blum ve yönetmen David Gordon Green, orijinaline sadık kalarak, klasik filmi günümüze uyarlayacak ve hikayeyi, ilk filmin bıraktığı yerden devam ettirecek.

Yapımcı Jason Blum ve yönetmen David Gordon Green, en son 2018 yılında 1978 yapımı korku klasiği “The Halloween”i orijinaline sadık kalarak günümüze taşıdı. Halloween yeniden çevriminin ikinci filmi “The Halloween Kills” 8 Eylül’de dünya galasını Venedik Film Festivali’nde yapacak. Üçlemenin son filmi “Halloween Ends” ise tam bir yıl sonra vizyona girecek. Orijinal “The Halloween” filminin yönetmeni John Carpenter, Blum ve Green ile iş birliği yaparak üçlemenin prodüktörlüğünü üstlenirken, orijinal “The Exorcist”in yönetmeni William Friedkin, yeni projeye dahil olmayacak.

TİMAŞ
TİMAŞ

Filmin oyuncu kadrosu veya prodüksiyon tarihine ilişkin henüz bilgi yok.

“The Exorcist”in gişe başarısı ve eleştirmenlerden aldığı övgüler sonrasında 4 devam filmi (“The Exorcist 2 Heretic”, “Exorcist 3”, “Exorcist: The Beginning” ve “Dominion: Prequel to The Exorcist”) ile televizyon dizisi yapılmıştı. (Ajans Bizim)

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yakın Geleceğin Boğucu Bir Tablosu: “Yer Açın! Yer Açın!”

Read Next

Akademi’den 395 Kişiye Üyelik Daveti

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram