"The Last of Us" Dizisi İçin Başroller Belli Oldu • Kitap Eki  
TUDEM
 

“The Last of Us” Dizisi İçin Başroller Belli Oldu

Ayrıntı Yayınları

HBO tarafından hazırlanan The Last of Us dizisinin başrollerinde Game of Thrones ile çıkış yapan Bella Ramsey ve Pedro Pascal yer alacak.

HBO, geçtiğimiz yılın mart ayında sürpriz bir açıklamaya imza atmış ve son yılların en popüler video oyunlarından biri olan The Last of Us‘ı diziye uyarlamak için hazırlıkların başladığını duyurmuştu.

Filmloverss.com’un haberine göre; geçtiğimiz ay dizinin ilk bölümünü yönetmesi için Beanpole ile adından övgüyle söz ettiren Kantemir Balagov ile anlaşılmasının ardından, bugün de dizinin başrolünde yer alacak ilk isim belli oldu.

 
KitapEki
Say Yayıncılık

Oyunun merkezindeki iki ana karakterden biri olan Ellie’yi canlandırması için Game of Thrones ile çıkış yapan Bella Ramsey ile anlaşıldı. 17 yaşındaki Ramsey, Game of Thrones dizisinde Lyanna Mormont karakterine hayat vererek dikkatleri üzerine çekmişti. Genç oyuncu kısa süre Lena Dunham’ın yeni filminin oyuncu kadrosuna da dâhil olmuştu.

Öte yandan dizide Joel karakterine hayat vermesi için Oscar ödüllü oyuncu Mahershala Ali ile görüşüldüğü iddia edilmişti. Ellie’yi Bella Ramsey’nin canlandıracağının ortaya çıkmasından kısa süre sonra Deadline tarafından paylaşılan bilgiler, Joel karakterine de Pedro Pascal‘ın hayat vereceğini ortaya çıkardı.

HBO’nun The Last of Us dizisini Craig Mazin ve Neil Druckmann hazırlıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Haber Merkezi

Read Previous

Ferit Karahan İmzalı ‘Okul Tıraşı’ Berlin Film Festivali’nde

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *