Tom Hanks ve Wes Anderson Aynı Projede: Yeni Film Geliyor

Tom Hanks, Wes Anderson ile kamera karşısına geçiyor. Anderson’ın son filminin konusuyla ilgili ayrıntılar şimdilik gizli tutuluyor.

Beyazperde’nin Deadline’dan aktardığı habere göre Hanks, Tilda Swinton, Bill Murray ve Adrien Brody’nin de aralarında bulunduğu isimlere katılarak Anderson’la çalışan oyuncular listesine dahil olacak.

Anderson, son olarak gazeteciliğe olumlu eleştiriler sergilediği bir aşk mektubu olarak adlandırılan The French Dispatch’i çekti ve Cannes’da prömiyer yaptı. Film, 22 Ekim’de genel gösterime girecek. Başrollerinde Frances McDormand, Timothee Chalamet, Benicio Del Toro, Elisabeth Moss, Willem Dafoe ve Jeffrey Wright’ın yanı sıra adı geçen Brody, Murray ve Swinton yer alıyor.

PEŞ PEŞE PROJELER
Hanks, kısa süre önce Apple TV Plus için 2. Dünya Savaşı draması Greyhound’da rol aldı ve A Beautiful Day in the Neighborhood’da Fred Rogers’ı canlandırarak Oscar adaylığı kazandı. Daha sonra Disney Plus’ta gösterime girecek olan Pinokyo’nun canlı aksiyon versiyonunda Geppetto olarak ve Baz Luhrmann’ın Elvis Presley hakkındaki isimsiz filminde Albay Tom Parker olarak yer alacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Diskdünya’nın 24. Serüveni ”Beşinci Fil” Siyasetin Nabzını Tutuyor

Read Next

“Diskdünya” Serisinin Yeni Kitabı “Beşinci Fil”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *