TÜYAP Kitap Fuarı başlıyor

TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı başlıyor. Bu yıl 36. düzenlenecek Uluslararası TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı kitapseverleri bekliyor. Peki TÜYAP Fuarı nerede, ne zamana kadar açık kalacak ve fuara nasıl gidilir?

TÜYAP Kitap Fuarı yeniden kitapseverlerin ziyaretlerini bekliyor. Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan TÜYAP Kitap Fuarı’nın 36.’sı başlıyor. Bu yıl da bir çok yazar yine okuyucularla buluşacak. Peki 2017 36. Uluslararası TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı nerede, saat kaça kadar açık olacak, TÜYAP Kitap Fuarı’na nasıl gidilir? İşte detaylar…

TÜYAP tarafından düzenlenen ve teması “Ütopya” olarak belirlenen ARTİST 2017 / 27. İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek bu yıl. Fuarı ziyaret edenler ayrıca çeşitli sempozyum, panel ve söyleşilere katılıp, ufuklarını genişletme, merak ettikleri konularda bilgi edinme olanağı bulacak.  Öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olan fuarın giriş fiyatı 5 TL olacak.

TÜYAP Kitap Fuarı 4 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da ziyaretçilere açılacak, 12 Kasım 2017 Pazar günü saat 19.00’da kapanacak. Fuar her yıl olduğu gibi yine TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İstanbul’da düzenlenecek.

Öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuarın giriş bedeli 5 TL. Ziyaretçiler aynı biletle aynı zamanda eş zamanlı düzenlenen Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı’nı da ziyaret edebilecekler. Fuara yalnızca fuar girişinden satın alınan biletlerle giriş yapılabiliyor.

Fuara nasıl gidilir?

Metrobüs ile Beylikdüzü Son Durak’ta inildiğinde fuara kolayca ulaşabilirsiniz.
Özel araçla gidiyorsanız eğer Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

ÜCRETSİZ SERVİSLER
BAKIRKÖY DENİZ OTOBÜSLERİ İSKELESİ OTOPARKI

Gidiş : 09.00-15.00 (Her yarım saatte bir servis vardır.)
Dönüş : 14.00-19.00 (Her 1 saatte bir servis vardır.)
Haftasonları, fuar merkezinden son hareket saati 20.00’dir.
(Fuarın son günü fuar alanından kalkan son servis 19:00’da hareket edecektir)
Tüyap önceden bildirmeksizin ek sefer düzenlemek ve hareket saatlerini değiştirmek hakkına sahipmiş.

Fuarın ziyaret saatleri ise;

Hafta içi günlerde 10.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacak.
Fuarın son günü olan 12 Kasım 2017 tarihinde ise 19.00’da kapanacaktır.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Özlem Ünaldı: “Güzel olan çocukluk düşlerimizdi”

Read Next

Elif Şafak tam 97 yıl sonra yayımlanacak bir kitap yazıyor…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram