Wes Anderson Yeniden Sete Girmeye Hazırlanıyor

 Yönetmen Wes Anderson, yeni filmi The French Dispath’in ardından sıradaki projesi için sete çıkmayı planlıyor. Yeni projenin 2022 itibariyle gösterime girmesi bekleniyor.

Altyazı’nın The Film Stage’den aktardığına göre, Anderson, bu sene izleyici karşısına The French Dispatch’le (2020) çıkacaktı. Kadrosunda Frances McDormand, Tilda Swinton, Elizabeth Moss, Bill Murray, Léa Seydoux, Timothée Chalamet ve Saoirse Ronan gibi isimlerin yer aldığı film, ilk gösterimini normal şartlarda Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirecekti. Korona virüsü salgınına karşı alınan önlemler nedeniyle iptal edilen festivalin ardından, filmin seyirciyle ne zaman ve nerede buluşacağı bilinmiyor. Disney Searchlight’ın güncellenen açıklamalarına göre film, 2021’e kadar yayınlanamayacak gibi gözükse de, nisan ayında düzenlenecek 93. Oscar Ödülleri’nde adaylar arasında yer almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda çeşitli kaynakların ulaştığı ve doğruladığı bilgilere göre yönetmen Anderson’ın yeni filminin romantik bir hikâye anlatacağı, oyuncu seçimi için halihazırda çalışmalar yürütüldüğü ve planlar arasında bir Roma çekimi de olduğu konuşuluyor. Filmin içerisine stop-motion animasyon sahnelerinin de eklenebileceği söylentiler arasında.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Disney’in Vizyon Takvimi Yeniden Güncellendi

Read Next

Dünya Klasiği ‘Kör Müzisyen’ Türkçe’ye Kazandırıldı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *