Yazarımız Serdar Şahinkaya’ya SBF’de Ders Engeli

Yıllardır Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde kısmi zamanlı olarak dersler veren, seminerler yöneten Serdar Şahinkaya’nın da bu dönem ders vermesi engellendi.

Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde kısmi zamanlı ders veren ve aynı zamanda KitapEki.com yazarı olan hocamız, abimiz, dostumuz Serdar Şahinkaya’nın ve diğer tüm onurlu akademisyenlerin yanında olduğumuzu kamuoyuna saygılarımızla ilan ederiz.

Rektörlük, Şahinkaya’nın İktisadi ve Sosyal Açıdan Günümüz Türkiye’si dersi için görevlendirme yazısını hâlâ onaylamadı. Fakülte’nin ders seçme ekranında dersin açık görünmesine rağmen görevlendirme yazısı onaylanmadığı için dersini hukuken sürdüremeyecek olan Şahinkaya öğrencilerine hitaben yazdığı mesajda; “Bu da geçecektir. Yine güneşli, güzel günlerde motorları maviliklere süreceğiz” dedi.

Şahinkaya’nın öğrencilerine yazdığı kısa mesajı şöyle:

“Sevgili öğrenci arkadaşlarım.

Kısmi zamanlı olarak 23 yıldır sürdürdüğüm derslerimi, bu dönem rektörlüğün görevlendirme yazımı halen onaylamamış olması nedeniyle  veremeyeceğimi üzüntü ile bildiririm.

Bu dönem, İktisadi ve Sosyal Açıdan Günümüz Türkiye’si dersini ben veremeyeceğim.  Bu dersin yerine başka bir ders seçmek zorunda kalabilirsiniz..

Bu da geçecektir. Yine güneşli, güzel günlerde motorları maviliklere süreceğiz.

Dostluk ve dayanışma dileklerimle.”

Editör: Gün Çağ Aydın
Latest posts by Editör: Gün Çağ Aydın (see all)
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Gülhisar’ın Kitap Dolu Terzi Dükkanı

Read Next

Orhan Pamuk’a St. Petersburg Üniversitesi’nden şeref doktorası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram