Yönetmen Chris Columbus Açıkladı: Harry Potter’ın Devam Filmi Gelebilir

Yapımcı ve yönetmen Chris Columbus, Harry Potter’ın tiyatroya uyarlanan hikâyesi “Lanetli Çocuk”u orijinal üçlü ile beyazperdeye taşımak istiyor.

Harry Potter’ın ilk iki filminde yönetmen koltuğunda oturan, üçüncü filminin de yapımında olan yönetmen Chris Columbus, serinin tiyatroya uyarlanan hikâyesi “Lanetli Çocuk”u beyazperdeye aktarmak istediğini açıkladı.

Variety’ye konuşan Columbus, “Lanetli Çocuk’u yönetmeyi çok isterim. Harika bir oyun ve çocuklar aslında bu rolleri oynamak için doğru yaştalar. Bu benim küçük bir fantezim” ifadelerini kullandı. Columbus’un aktardığına göre, 30’lu yaşlarının başında olan Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint, bu hikâye için bir kez Harry, Ron ve Hermione’yi oynamak için doğru yaştalar.

TİMAŞ
TİMAŞ

Orijinal serideki kahramanlar Harry Potter ve Draco Malfoy’un çocuklarına odaklanan “Lanetli Çocuk” oyunu, 2018’de sergilendiğinde Broadway’de büyük bir hit oldu. En İyi Oyun ödülü de dahil olmak üzere altı Tony Ödülü kazanan oyun, bir oyunun tüm zamanların en yüksek haftalık bilet satış rekorunu da kırdı.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Eternals’a Eşcinsellik Sansürü

Read Next

La Casa de Papel’in Finalinde İki Sürpriz İsim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram