Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Amazon Prime, Yüzüklerin Efendisi dizisinin 2 Eylül 2022’de yayınlanacağını açıkladı. Dizinin detayları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

J.R.R. Tolkien’in yazarı olduğu Yüzüklerin Efendisi kitapları film serisinin ardından diziye uyarlandı. Yalnızca bir sezonu için 465 milyon dolar harcama yapılan Amazon Prime dizisi, 2 Eylül 2022’de izleyicilerle buluşacak.

Dizinin ilk sezon tarihi, Amazon Studios ve The Lord of the Rings on Prime’ın sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımla duyuruldu.

Paylaşımda, “2 Eylül 2022’de yeni bir yolculuk başlıyor” ifadeleri kullanılırken diziden ilk görsel de resmi olarak paylaşıldı. Yeni Zelanda’da çekilen dizi, Peter Jackson imzalı ‘Yüzüklerin Efendisi’ ve ‘The Hobbit’ serilerinden yüzyıllar öncesinde geçecek.

​Beyazperde’nin haberine göre, konu detayları henüz açıklanmayan dizinin, izleyicileri Numenor Krallığı dönemine götüreceği biliniyor.

Dunedain soyunun hikâyesinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman yer alacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Odeabank O’Art’tan Yeni Sergi “Şey:nesnenin ihtimali”

Read Next

Ninja Kaplumbağalar Yeniden Sinemaya Uyarlanıyor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *