Zamanın Altın Oranı’nı keşfet

Gülenbilge Ersan’ın Doğan Egmont’tan yayımlanan Zamanın Altın Oranı kitabı, zamanı nasıl doğru kullanırız sorusuna cevap ararken eğlenceyi de elden bırakmıyor.

“Yeterli zamanınız olmadığını söylemeyin. Çünkü size de Helen Keller, Patör, Michalengelo, Rahibe Teresa, Leonardo da Vinci, Thomas Jefferson ve Albert Einstein’a verilenlerle eşit sayıda saat bahşedilmiştir.”
H. Jackson Brown, Jr

Kıvırcık’ın önemli bir sorunu var! O kadar çok ödevi var ki hepsini bitirecek yeterli zamanı asla bulamıyor. Ancak huysuz ama sevimli Balkuş ile Zaman Faresi ona yardımcı olabilmek için hazır.

Gülenbilge Ersan’ın Doğan Egmont’tan yayımlanan Zamanın Altın Oranı kitabı, zamanı nasıl doğru kullanırız sorusuna cevap ararken eğlenceyi de elden bırakmıyor. Balkuş ve Zaman Faresi Kıvırcık’a daralan zamanı nasıl uzatacağını, nasıl kullanacağını ve iyi bir planlamayla istediği her şeyi yapabilmenin yollarını öğretiyor.

Eğer zamanının hiçbir şeye yetmediğinden şikâyet edenlerdenseniz ya da ödevlerden ve ders çalışmaktan oyun oynamaya vakit kalmıyorsa Kıvırcık, Balkuş ve Zaman Faresi’ne katılın. Çünkü zaman sandığınızdan çok daha uzun olabilir. Zamanı her şeyi yapmaya nasıl? Bu eğlenceli maceraya katılıp her şeyi yapma yeteneğini kazanmaya var mısınız?

  • Zamanın Altın Oranı
  • Yazar: Gülenbilge Ersan
  • Türü: Roman, 9+ yaş
  • Baskı Yılı: Ağustos 2019
  • Yayınevi: Doğan Egmont
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Türkiye’den ABD’ye göç eden kadınların hikâyeleri: Ne Oralı Ne Buralı

Read Next

VEDAT TÜRKALİ, MUDANYA’DA DENİZE BIRAKILACAK 100 KARANFİLLE ANILACAK…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *