Fizy’de şubat ayında en çok dinlenen isimler açıklandı

Dijital müzik platformu Fizy’de şubat ayında en çok dinlenen sanatçılar açıklandı. Geçtiğimiz ay en fazla Tarkan, Müslüm Gürses, Sefo, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Cem Adrian, Ahmet Kaya, Uzi ve Ebru Gündeş dinlendi. Platformda en çok dinlenen tür pop oldu.

Dijital müzik platformu fizy, şubat ayında en çok dinlenen sanatçılar açıklandı. En fazla dinlenen ve aratılan isimlerin başında Tarkan, Müslüm Gürses, Sefo, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Cem Adrian, Ahmet Kaya, Uzi ve Ebru Gündeş yer aldı.

Ayrıca Sefo, Cem Adrian, Uzi, Edis, Ezhel ve Buray gibi sanatçılar da şubat ayının en çok dinlenen ve aratılan isimleri arasında yer aldı.

TİMAŞ
TİMAŞ

Şubat ayında platformda en çok dinlenen tür pop oldu. Pop tarzı sırasıyla Rap, Klasik, Oldies, Arabesk ve Türk Halk Müziği kategorileri takip etti.

Fizy listelerinde, en çok tercih edilenler ise şöyle: “Top 50 Yerli, fizy Top 50 Yabancı, Yepyeni, fizy Pop, En Yeniler (Yerli), fizy Rap, Kış Geldi, Günün Listesi, Arkada Çalsın, En Yeniler (Yabancı).”

Şubat ayında platformu en çok dinleyen şehir İstanbul oldu. İstanbul’u sırasıyla Ankara, İzmir, Adana, Konya, Bursa, Diyarbakır, Antalya ve Gaziantep takip etti. (DHA)

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Institut français’de Frankofon Film Günleri başlıyor

Read Next

Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram