37. Uluslarası İstanbul Kitap Fuarı yarın başlıyor!

‘Hayatı Edebiyatla Kuşatmak’ temasıyla düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, yarın kapılarını kitapseverler için açıyor.

Dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günlerinin düzenleneceği İstanbul Kitap Fuarı’nda bir de Sanat Fuarı yer alacak.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de ziyaretçilerini ağırlayacak. Okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak olan fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan 300 kültür etkinliğinde ve binlerce imza gününde yazarlar okurlarıyla bir araya gelecek.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Selim İleri için hazırlanan onur yazarı kitabından seçme metin ve fotoğraflardan oluşan “Arkadaşım Selim” sergisi ise ana giriş-üst kat fuayede fuar süresince ziyaret edilebilir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası

Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında Mustafa Kemal Atatürk, fuarın açılış günü olan 10 Kasım 2018 Cumartesi düzenlenecek etkinliklerle TÜYAP’ta anılacak. Yapı Kredi Yayınları’nın düzenlediği “Mustafa Kemal Atatürk’e Yakından Bakmak” isimli söyleşide İpek Çalışlar ve Teyfur Erdoğdu; İnkılap Yayınları tarafından düzenlenen “Atatürk Etkisi” söyleşisinde ise Sinan Meydan konuşmacı olacak. Mustafa Kemal Ulusu da “Atatürk’ün Yanıbaşında” söyleşisinde konuşmacı olacaktır. Aytül Akal’ın minik okurlarıyla buluşacağı “Atatürk Olmak” söyleşisi ise Uçanbalık Yayınları tarafından düzenlenecek.

İMZA GÜNLERİ LİSTESİ

ETKİNLİK TAKVİMİ

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Alp Gökalp’ın yeni kitabı: Bir Şans Ver!

Read Next

VakıfBank Kültür Yayınları yola çıktı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram