‘Bir Eksik’, Geçtiğimiz Ay Netflix’te En Çok İzlenen Yapım Oldu

Babalar Günü’nde Netflix’te yayınlanan “Bir Eksik”, 82 ülkede 1 numaraya ulaştı. Film, eşinin ölümüyle başa çıkarken, babalığı öğrenmeye çalışan bir adam ve kızının hikâyesini anlatıyor.

18 Haziran’da Netflix’te yayınlanan, Kevin Hart’ın başrolünde yer aldığı “Bir Eksik” (Fatherhood) filmi, yayınlandıktan sonra 82 ülkede 1 numaraya ulaştı. Netflix ayrıca filmi, ilk dört hafta içinde 61 milyon hanenin izleyeceğini tahmin ediyor.

Beyazperde’nin Variety’den aktardığına göre, Netflix tarafından bildirilen izleyici sayısı geleneksel kanallar tarafından kullanılan reyting ölçüm araçlarının aksine, bir içeriğin en az iki dakikasını izleyen abonelerin sayısını raporluyor. “Bir Eksik” için bu durum, filmin yüzde 2’sinden azını izlemenin istatistiğe girmesi anlamına geliyor.

TİMAŞ
TİMAŞ

Yayın tarihi hafta sonu, Babalar Günü’ne denk gelen ve Matthew Logelin’in çok satan romanı ‘Two Kisses For Maddy: A Memoir of Loss and Love’dan uyarlanan “Bir Eksik”, eşinin ölümüyle başa çıkarken, babalığı öğrenmeye çalışan bir adam ve kızının hikâyesini anlatıyor. Filmin yönetmenliğini filmin senaryosunu da Dana Stevens’la birlikte yazan Paul Weitz yönetti.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Skid Row’un Solisti Johnny Solinger Hayatını Kaybetti

Read Next

Hızlı ve Öfkeli 9’dan Bir Rekor Daha

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram