Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları aklınızı başından alacak

Angie Lake’in kaleminden çıkan Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları serisinin ilk kitabı Metal Mobil Danny ile tanışmak için muhteşem bir fırsat.

Danny Dandini ismini daha önce duymuş muydunuz? Angie Lake’in kaleminden çıkan Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları serisinin ilk kitabı Metal Mobil Danny ile tanışmak için muhteşem bir fırsat. Doğan Egmont Yayıncılık’tan yayınlanmaya başlayan seri çocuk edebiyatına bir armağan.

Deneysel Surat (ha ha) süper gizli casus ve gelmiş geçmiş en büyük kahraman Metal Surat’ın müstakbel asistanı Danny Dandini’yle tanışın! Danny ve Percy, tıpkı babası gibi kötü niyetli (Aynı zamanda sahtekârlar) bir dâhi olan Gareth Trumpshaw’ı alt etmek için bütün yarışları kazanmaları gerektiğinin farkındalar.

Danny’nin babasının süper gazlı BRÜKSEL LAHANALI KOLA fikri acaba onlara bu yarışta yardım edebilecek mi? Ya da Süperköpek yetişip onları yine kurtarabilecek mi? Danny Dandini’yle süper bir maceraya hazır mısınız? Çünkü Danny Dandini serisi muzip dili ile gülmekten okurunun karnına ağrılar sokmakla kalmıyor, sahip olduğumuz gizli mucitlik genini de harekete geçiriyor.

  • Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları
  • Yazar: Angie Lake
  • Türü: Çocuk
  • Baskı Yılı: Mayıs 2019
  • Sayfa Sayısı: 240 Sayfa
  • Yayınevi: Doğan Egmont
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Beat Kuşağı

Read Next

Rocio Bonilla’dan iki kardeşin sürprizli, çokrenkli hikâyesi!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *