Demirtaş’ın kitabı Seher’i yazarlar imzalayacak

Yazarlar ve şairler, 36. Uluslararası Kitap Fuarında Selahattin Demirtaş’ın kitabı Seher’i imzalayacaklar.

Edirne Cezaevinde olan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın 16 Eylül’de Dipnot Yayınları tarafından yayımlanan ve kısa zamanda büyük ilgi gören öykü kitabı Seher, 12 öyküden oluşuyor. Kitap, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP fuar alanında düzenlenecek 36. Uluslararası Kitap Fuarında yazarlar ve şairler tarafından imzalanacak.

İmza programının ilk günü olan 4 Kasım Cumartesi, saat 15.00’da başlayacak etkinliğe 14. İmza Salonu’nda katılacak yazarlar ve şairler şöyle: Behçet Çelik, Burhan Sönmez, Gaye Boralıoğlu, Hüseyin Kıran, Jaklin Çelik, Karin Karakaşlı, Mehmet Said Aydın, Murat Uyurkulak, Müge İplikçi, Necmiye Alpay, Oya Baydar, Seray Şahiner, Şeyhmus Diken, Sırrı Süreyya Önder ve Yavuz Ekinci.

Etkinliğin ikinci günü olan 12 Kasım Pazar, saat 15.00’da, 1. İmza Salonu’nda Demirtaş’ın kitabını imzalayacak isimler ise şöyle: Ahmet Telli, Aslı Tohumcu, Ayşegül Tözeren, Ercan Kesal, Figen Şakacı, Haydar Ergülen, Mehtap Ceyran, Murathan Mungan, Nurcan Baysal, Sezai Sarıoğlu, Sırrı Süreyya Önder, Şebnem İşigüzel ve Şükrü Erbaş.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Şair-yazar Ali Asker Barut’tan iki yeni kitap

Read Next

Hakkâri’de Bir Mevsim – 40. Yıl Özel Basım

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *