Disney+, 14 Haziran’da Türkiye’de

Disney+, Türkiye’de 14 Haziran’da yayına başlayacağını duyurdu. Platformun Türkiye’deki üyelik ücreti aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirlendi.

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, bu yaz yayına gireceği 42 ülke ve 11 yeni bölgenin lansman tarihlerini açıkladı. Platform, Türkiye’de 14 Haziran’da yayına başlayacak.

Beyazperde’nin aktardığına göre, Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’in yanı sıra 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok stüdyodan binlerce saatlik içerik ve platforma özel orijinal yapımların yer alacağı Disney+, Türkiye’deki üyelik ücretini aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Disney+ üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian” yer alıyor. Kullanıcılar, Disney ve Pixar’dan Oscar adayı “Luka”, Walt Disney Animation Studios’tan Madrigal ailesinin hikâyesinin anlatıldığı Oscar ödüllü “Enkanto: Sihirli Dünya” ve Emma Stone’un “Cruella de Vil”i canlandırdığı Oscar ödüllü “Cruella” filmlerini de izleyebilecek.

Disney+’ta ayrıca, Ryan Reynolds’ın başrolünde yer aldığı Oscar adayı komedi filmi “Free Guy”ın yanı sıra “The Simpsons” ve “How I Met Your Mother” gibi diziler de yer alacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Imbd’ye göre en iyi hapishane temalı filmler

Read Next

Metin-Kemal Kahraman’dan yeni albüm

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *