Fenerbahçeliler Yoğurtçu Parkı’nda imza etkinliği için buluşacak!

“Fenerbahçe formasını sırtımda değil, başımda taşıdım.”  diyen Lefter Küçükandonyadis’in hayatını anlatan kitap Murat S. Dural tarafından kaleme alındı.

“Lefter Küçükandonyadis” ismini taşıyan kitap Gerekli Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Aynı zamanda www.kitapeki.com yazarı olan Murat S. Dural yoğun emek harcadığı kitabı için anlamlı bir imza etkinliği düzenleyecek.

28 Ocak tarihinde 17.30-19.30 saatleri arasında Fenerbahçe – Malatya Spor maçı öncesinde düzenlenecek olan imza etkinliğini Murat S. Dural sosyal medya hesaplarından duyurdu. Murat S. Dural herkesi bu etkinliğe katılmaya davet etti: “28 Ocak Pazartesi Malatya maçımızdan önce, 17:30 – 19:30 arasında Fenerbahçe Tribünü’nün kutsal toprağı Yoğurtçu Parkı’nda, basket sahasının yanında olacak. Gerekli Kitaplar (@gereklikitaplar) orada bulunacak, belli sayıda satış olacak ama kitabı alıp gelirseniz hiç sıkıntı yaşanmaz. Tüm Fenerbahçeli (olan – olmayan) dostları bekliyorum

Türk futbolunun efsane ismi Lefter Küçünandonyadis 22 Aralık 1925’te Büyükada’da doğdu. Lefter’in asıl ismi olan Eleftherios Rumcada “Özgür” demekti. Futbola çoraplar ve gazetelerle yaptığı toplarla, abisinden dayağı yiyeceğini bile bile kaçırdığı meşin yuvarlakla başladı. Ömrünün büyük bir kısmını Fenerbahçe ve Milli Takım için ter dökerek geçirdi.

Peki neydi Lefter’i efsane yapan? Hangi koşullarda futbol oynadı

Fenerbahçe onun için ne demekti?

Türk futbol tarihinde ismi altın harflerle yazılan bu efsane oyuncunun yaşam öyküsünü Murat S. Dural’ın ağzından okuyama hazır mısınız?

  • Lefter Küçükandonyadis
  • Yazar: Murat S. Dural
  • Türü: Biyografi
  • Baskı Yılı: Ocak 2019
  • Sayfa Sayısı: 120 Sayfa
  • Yayınevi: Gerekli Kitaplar
Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Yılmaz Özdil’den çok konuşulan kitap hakkında açıklama

Read Next

Yılmaz Özdil’in kitabı ilk dakikada tükendi!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *