FilmBox Ekranlarında Yeni Yıl Prömiyerleri

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan filmleriyle sinema keyfini ekranlarınıza getiriyor. Yeni yılın ilk ayında birbirinden güzel filmlerin TV prömiyerlerini FilmBox ekranlarında.

İkinci Hayat (Deuxième Vie) – 12 Ocak Çarşamba, Saat: 19:50

İlginç bir zamanda yolculuk öyküsü anlatan Fransız filmi, 1982 Dünya Futbol Şampiyonası’nda Fransa– Almanya maçı ile başlıyor. Fransa maçı kaybetmesi ülke genelinde üzüntüye yol açıyor. 30 yaşında olmasına rağmen hala olgunlaşamamış olan Vincent, Laura birlikte bir aile kurmayı önerdiğinde bir türlü karar veremiyor. Aynı akşam Vincent bir araba kazası geçiriyor ve bu onu 1998 yılının 12 Temmuzuna, 1998 Dünya Futbol Şampiyonası’nın efsanevi Fransa Brezilya maçının bir gece öncesine gönderiyor. Artık Vincent yeni bir dünyadadır: Jacques Chirac cumhurbaşkanıdır ve her yerde internet kafeler vardır. Ayrıca Sonia ile evlidir, bir kızı ve bir oğlu vardır; önemli bir şirketin de yöneticisidir.

TİMAŞ
TİMAŞ

Nasıl Kaçtım? (How I Got Lost) – 14 Ocak Cuma, Saat: 19:55

İzleyeceğimiz dördüncü TV prömiyeri, boylarını aşan olayların ortasında kalan iki arkadaşın öyküsünü anlatıyor. Andrew, yetenekli ama görünüşe göre kaybedecek bir şeyi olmayan biridir. Wall Street’te simsarlık yapmak için profesyonel görünmeye çalışmaktadır. Kalbi kırık spor yazarı dostu Jake, arkadaşının yarattığı karmaşayı temizlemek için elinden gelenin en iyisini yapar, ta ki kaprisli eski sevgilisi Sarah ile yeniden karşılaşana kadar.

En Umut Veren Kadın Oyuncu (Meilleur Espoir Féminin) – 20 Ocak Perşembe, Saat: 18:15

Mükemmel peruğuyla orta yaşlı, şık bir beyefendi olan Yvon Rance, doğuştan kuafördür ve doğduğu yer Britanya’da yaşlı kadınlardan oluşan müşterileriyle huzur içinde yaşamaktadır. Ama onun asıl şaheseri, yaşamının anlamı, on sekiz yaşına kadar tek başına büyüttüğü ve büyük bir kuaför salonunun yöneticisi olarak hayal ettiği, tek kızı Laetitia’dır. Ancak Laetitia’nın hayatıyla ilgili başka planları vardır. Filmlerde oynamak için gizlice seçmelere katılır ve bir başrole seçilir. Artık hayatı değişmek üzeredir ve bu, babası için gerçek bir felakettir!

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları, Vodafone TV Kanal 15, KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 19 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. FilmBox Extra, ağırlıklı olarak aksiyon ve gerilim türü filmleri ekranlara getiriyor. SPI International kanalları arasında ayrıca canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Borusan Müzik Evi’nde Dolu Dolu Müzik

Read Next

Emily in Paris, Üç ve Dördüncü Sezon İçin Onay Aldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram