Genç edebiyatçılar “İlk Romanım” yarışmasında imkansız aşkı anlatacak

İnternet fenomeni haline gelen ve son yıllarda pek çok yeni kitabın yayınlanmasına fırsat veren Wattpad uygulaması ve Dex Kitap, “imkansız aşk” konulu yarışması ile genç fikirleri bekliyor.

Yüzlerce kitaptan oluşan, genç fikirlere kendini tanıtma fırsatı sunan Wattpad uygulaması ve Dex Kitap düzenlediği yarışma ile edebiyat seven gençlere kitaplarını herkese sunma şansı veriyor.

Gençlerin aklındaki aşkı, raflara taşımak isteyen yarışmada sadece ilk 10 dosya jüriye iletilecek. Yazılan eserin  en az 30.000 en çok 40.000 kelime olması, daha önce bir yerde yayımlanmamış olması,  en geç 15 Ekim 2017 tarihinde saat 23.59’a kadar Wattpad üzerinde #dexilkromanim etiketiyle paylaşılması gerekiyor. Eserlerin beğenilme sayısına göre dosyalar jüriye gönderilecek.

Yarışmada birinci olan eser Dex tarafından yayınlanacak, ikinci ve üçüncü olan eser sahiplerineyse Jüri Özel Ödülü verilecek. Jürisinde Canan Tan, Pucca, Büşra Yılmaz, Burcu Aktaş, Eren Nadir Akşamoğlu gibi ünlü isimleri bulunduran yarışmanın sonuçları 17 Kasım 2017’de dex Facebook, Instagram adresinde, dexkitap.com.tr ve wattpad adreslerinde açıklanacak.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Grimm Masalları

Read Next

Turhan Günay mahkemenin iddialarını nasıl yanıtladı?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *