Gündoğarken ve Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu Mayısta KarmaDrama’da

KarmaDrama mayıs ayında Gündoğarken ve Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu’nu ağırlayacak. Topluluk, tüm çekimleri ve kayıtlarını kendi sahnesinde gerçekleştirdiği, canlı ve bant yayınlarını da @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi YouTube kanalından yapıyor.

“Karanlık zamanlarda şarkı da söylenecek mi?Elbette,

şarkı da söylenecek, karanlık zamanları anlatan.” Bertolt Brecht

TİMAŞ
TİMAŞ

2009 yılında kurulan, 2014 yılından beri Kadıköy’de sahneye dönüştürülen mekânında faaliyetlerini sürdüren KarmaDrama’nın etkinlikleri devam ediyor. Topluluğun mayıs ayı etkinlikleri çevrimiçi yayınla KarmaDrama Online’da yer alacak.

Topluluğun ilk konuğu Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu olacak. Her yaşa uygun masalların izleyiciyle buluşacağı “Masal Bahane” etkinliği 10 Mayıs 2021 Pazartesi saat 21.00’de başlayacak.

KarmaDrama, nisan ayında ilk canlı yayın konuğu olan Gündoğarken’i bu ay da misafir edecek. Gündoğarken “Hâl ve Gidiş” adında yeni sahne performanslarıyla 14 Mayıs 2021 Cuma saat 21.00’de dinleyiciyle buluşacak.

KarmaDrama mayıs ayının devamında ve daha sonraki aylarda da etkinliklerine hem kendi sahnesinde seyircisiyle yüz yüze hem de canlı ve bant yayınlarıyla devam edecek. Topluluk söyleşi, oyun, konser ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Yayınlar YouTube kanalında
KarmaDrama’nın etkinliklerinden haberdar olmak ve bilet almak için; www.karmadramaonline.com adresi ziyaret edilebilir.

Yayınları izlemek ve etkinliklerden anında haberdar olmak içinse topluluğun @karmadramasahne adıyla yer aldığı kendi YouTube kanalı takibe alınabilir.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Stranger Things’in 4. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Read Next

Jehan Barbur’dan Yeni Tekli

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram