Hayatımız Kitap’ta Mehmet Erkurt’un konuğu Karin Karakaşlı

Hayatımız Kitap söyleşileri kapsamında 27 Şubat Pazar saat 15.00’te Müze Gazhane’de Mehmet Erkurt’un konuğu Karin Karakaşlı olacak.

Söyleşide Karakaşlı, yazma serüvenini ve Ay Denizle Buluşunca’yla başlayan çocuk ve gençlik edebiyatı yolculuğunu Hayatımız Kitap’ta Mehmet Erkurt’a anlatacak.

Pandemi döneminde Türkiye Yayıncılar Birliği’nin çevrimiçinde yayıncıları ve yazarları bir araya getirdiği programı “Hayatımız Kitap”, bu defa fiziki olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür A.Ş.’nin ev sahipliğinde başladı. Hayatımız Kitap, odağında kitap olan söyleşilerde birbirinden değerli isimleri, hem yetişkinlere yönelik hem de çocuklara yönelik iki ayrı programda kitapseverlerle buluşturacak.

Programın yetişkin okurlara yönelik tarafında moderatörlüğünü yayıncı ve yazar Metin Celal ile gazeteci-yazar Sibel Oral dönüşümlü olarak yürütecekler. Söyleşiler, konuk yazarların katılımıyla Kadıköy’deki İstanbul Kitapçısı’nda gerçekleşecek. Hayatımız Kitap kapsamında ilk kez gerçekleştirilecek çocuk edebiyatı etkinlikleri ise editör Mehmet Erkurt’un moderatörlüğünde ve yazarların katılımıyla Müze Gazhane’de düzenlenecek.

Vinkmag ad

FACEBOOK YORUMLARI

Yorum

Read Previous

Martin Scorsese’nin Leonardo DiCaprio’lu yeni filmi için tarih verildi

Read Next

Netflix Türkiye’de bu hafta en çok izlenen dizi ve filmler açıklandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen gördüğünüz rakamları bitişik olarak yazınız! *

Follow On Instagram